تاریخچه شرکت

صنایع غذایی مهر آرا از سال 1355 فعالیت خود را در زمینه تولید رشته آش آغاز و در سال های اخیر فعالیت در زمینه انواع محصولات غذایی با پایه آرد گندم را محور توسعه شرکت قرار داده است. شرکت با بیش از ربع قرن تجربه در صنعت غذایی کشور به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه افتخار خدمت رسانی به مردم شریف ایران را دارد.
کـيفيت بالاي مـواد اوليه، بهداشت و سلامت فرآیند تولید محصول، قیمت منطقی تولیدات، بسته بندی مدرن و ارتقاي تکنولوژي فــرآيندهاي تـوليــــد از اهم سياست هاي شرکت مي باشد. به منظور خدمت رسانی بهتر ، تهیه محصولات اولیه توليد ، معرفی محصول ، بازاریابی ، فروش و حمل محصولات به بازار مصرف همگي توسط عوامل شرکت انجام مي شوند.
اعتـقاد به ارائه محصولاتی با كيفيتي بالا در كنار تكنولو‍ژي به روز و برتر، اين شرکت را برآن داشت تا با  ايجاد بخش تحقيقات و  توسعه (R&D)  در سال 1389 تحقيقات علمي خود را در اين زمينه نهادينه كرده و یافته ها را برای بهبود کیفیت توليد و ارائه خدماتش به كار گيرد .
پس از گذراندن موارد مذکور، شرکت از لحاظ کنترل کيفي به جايگاهي رسيد که برای کنترل ورودي ها و عمليات روزمره احساس نياز به سيستمي جهت کنترل دقيق هر چه بيشتر فرآيندها كرد، در این راستا اقدام به استقرار سيستم مديريت کيفيت بر مبناي استاندارد بين المللي 2008:ISO 9001  نمود. در سال 1390 با اخذ نشان  ISO 9001-2008  و ISO SFBB  به عنوان اولين شرکت توليد کننده رشته آشی با نشان ایزو در لیست شرکت های برتر استان اصفهان قرار گرفت.
تلاش 36 ساله صنایع غذایی مهرآرا اين امکان را ميسر ساخت تا این شرکت در سال 1389 موفق به دریافت تندیس سیب سلامت و به عنوان واحد برتر در ششمین همایش روز جهانی  غذا و دارو انتخاب  گردد.

 

 در کنار همه این موارد تاییدیه اصلی رضایت مشتریان است
که ما مفتخر به آن هستیم. 
 
سخن روز
پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.
ساعت